Асоціація традиційних продуктів та національних кухонь України
38 063 777 02 50
написати нам
Головна / Новини / Актуальне

Актуальне

У Вінниці говорили про виробництво традиційних продуктів

У Вінниці говорили про виробництво традиційних продуктів

Учасники круглого столу обговорювали стан розвитку ринку традиційних і регіональних продуктів, знайомилися з програмою підтримки виробників традиційних та регіональних продуктів Вінницької області, вносили пропозиції для її удосконалення.

18-11-2015детальніше...
Розмаїття гастрономічних фестивалів України

Розмаїття гастрономічних фестивалів України

Рівень збереженості тієї чи іншої традиції в умовах інформаційного суспільства безпосередньо пов’язана з тим, наскільки інформація про цю традицію відома широкому загалу, тобто як вона представлена у засобах масової інформації. Значною мірою це стосується і збереження кулінарних традицій українців. Свого часу інформаційна підтримка окремих регіональних свят, ярмарків, фестивалів перетворила їх окрім культурних явищ ще й в комерційні бренди. Наприклад, Свято полтавської галушки (Полтава), Свято борщу (Борщів, Тернопільщина), Міжнародний фестиваль дерунів (Коростень, Житомирщина). Пропонуємо огляд гастрономічних фестивалів України як інструменту, що популяризує традиції національної української кухні.

21-10-2015детальніше...
СВЯТО ВРОЖАЮ ПО-УКРАЇНСЬКИ

СВЯТО ВРОЖАЮ ПО-УКРАЇНСЬКИ

Етнографічні елементи завжди супроводжують фестивалі врожаю, де представляють українські народні обряди, пісні, вироби народних майстрів. Спільним є те, що працівники сільськогосподарського виробництва представляють дари поля, що походять з їхніх домогосподарств, а отже є справжніми та екологічно чистими, що для мешканців та гостей міст та містечок є неабиякою цікавинкою та нагодою корисно провести час.

30-09-2015детальніше...
Фестиваль на Житомирщині представив лляну продукцію

Фестиваль на Житомирщині представив лляну продукцію

Чи актуальною є нині лляна продукція могли пересвдчитися гості фестивалю льону, що відбувся 5 вересня в селі Стремигород Коростенського району, що на Житомирщині. Організатори запевняють, що подібний захід відбувся вперше.

09-09-2015детальніше...
Татарська кухня

Татарська кухня

Татарська кухня складалася в процесі багатовікової історії існування етносу та його взаємодії і дотику у повсякденної життєдіяльності з сусідами

03-09-2015детальніше...